Ne Yapıyoruz?

Yaratıcı ve Dijital Çözümleri Keşfedin

Teknolojinin Sanatla Bİrleştiği Yer

Daha Fazla Bilgi Edin

Fuar Stantları

Ürün Teşhir Standlarında olması gereken en önemli özellikler, ilgi çekici bir görünüş, kullanışlı ve sağlam bir yapı, kolay monte ve de-monte edilebilmesi ve rahat nakil edilebilmesidir.

Daha Fazlası

Dijital Baskı

Baskı ve uygulamaları alanında yılların vermiş olduğu deneyimle Yeniçağ Reklam, profesyonelliğin ön planda olduğu reklam ürünleri ile dijital baskı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Daha Fazlası

Kiosk Sistemleri

Az sermayeli , modern çizgilerle getirisi yüksek mobil işletmeniz olmasını
ister misiniz ?

Daha Fazlası

Tabela Sistemleri

Her İşletmenin İhtiyacı Tabela Modelleri(Işıklı Tabela, Kutu Harf, Totem Tabela) için doğru adrestesiniz

Daha Fazlası

Tamamlanan Projeler

+1256

Yıllık Tecrübe

+24

Profosyonel Hizmet

+15

Tecrübeli Ekip

+34

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü tabela ve reklam çalışmalarınız için keşif yapmaktayız.

3 Boyutlu olarak tüm mimari çalışmalarınız hızlı ve görsel bir şekilde sunulmaktadır.

Totem tabela en etkili reklam araçlarından biridir. Özellikle kurumların, AVM’lerin ve firmaların tanıtımlarında sıklıkla kullanılan ve büyük büyük boyutlu olan totem tabelalar hem fark edilmeyi sağlar hem de reklam unsuru olarak kullanılır. Reklam aracı olarak marka bilinirliğini arttırmayı sağlar. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, büyük boyutlu olması, uzak noktalardan fark edilmesi, şehirlerarası yollara, büyük caddelere ve sokaklara kolaylıkla yerleştirilebilmesi reklam için tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Tabela istenilen ölçüde imal edilebilmektedir. Uygulama ve imalat son derece dikkatli yapılmak zorunda olduğundan deneyimli bir ekip tarafından yapılması çok daha faydalı olacaktır. Tabelanın konumlandırılacağı yerin doğru olarak seçilmesi ve boyutlarının buna göre hesaplanması ancak uzman ekipler tarafından yapılabilir. Tabelanın yerleştirileceği yere beton dökülerek yer güçlendirilmesi yapılması zorunludur. Totem tabelanın ana iskeleti her türlü hava şartına dayanacak kadar güçlü olmalı, malzemesi dayanıklı olmalıdır.

Açık Hava Reklamcılığı, akılda kalıcı ve kolay farkedilecek bir şekilde açık havada hedef kitlesine ulaşan reklamlardır. Tabela, totem, bina giydirme, pano, taşıt giydirme ve LED ekranlar gibi daha da sayabileceğimiz birçok açık hava reklamı için kullanılan alternatifler mevcuttur.

24 Yıllık Tecrübe

Profesyonel Ekip!

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık.

Kaliteli Hizmet
Düşük Maliyetler
Hızlı ve Profesyonel Üretim
Müşteri Memnuniyeti